Thursday, December 28, 2017

Kuidas te saate valida reklaamkingitused, mida kõik kasutatavad ja mida kindlasti märgatakse?

Me kõik oleme saanud kingituseks firma logoga pastapliiatseid, logoga komme, T-särke, võib-olla ka nokamütse ja tulemasinaid, kuigi neid viimasena mainituid enam eriti ei liigu ja nende kinkijale pigem vaadatakse halvasti. Kuidas siis ikkagi valida parim reklaamkingitus, millest kingituse saajal ka kasu oleks? Kuidas ikkagi jõuame selle õige ärikingituse juurde, mida pikalt kasutatakse ja mis jätab kasutajale positiivse mulje ning loob palju tähelepanu kontakte? 

Reklaamkingituste valimisel, algab kõik õige partneri valikuga. 
Kuidas teil on võimalik jõuda õige ärikingituste partnerini? Kohe selgitan, kuidas teil seda on võimalik teha. 
Esimese asjana tuleks vaadata, milline on reklaamkingitusi pakuva firma koduleht, kõige tähtsam on vaadata kas reklaamtooteid ja reklaamteenuseid ning tootevalikut on regulaarelt uuendatud või mitte.  Teise asjana tuleks guugeldada valdkonna tähtsamaid märksõnu nagu, näiteks „reklaamkink”, „ärikink”, „firmakink”, aktiivsusmonitor”, „akupank”, „tikkimine”, ärikingitused”, graveerimine”,kingitused”,„reklaamkingitused”, reklaamtooted”, firmakingitused”, „ logoga meened” ning vaadake, kas firma tuleb Google’i otsingus esimeste seas üldse välja või mitte.
Kolmandaks tuleks kindlasti jälgida ettevõtte või firmale antud arvustusi ja hinnanguid Google’is, sotsiaalmeedias ja  ettevõtte kodulehel.
Neljandaks maksaks vaadata, kas reklaamkingituste pakkuja on mõne ärikingituste ettevõtteid ühendava organisatsiooni liige, nagu näiteks Euroopas PSI või Põhja- Ameerikas ASI. Uuringutsest on selgunud, et antud organisatsiooni liikmetel esineb vähem probleeme klientidega. Reklaamkingituste pakkuja toob alati oma liikmelisuse välja oma ettevõtte kodulehel.
Erinevate reklaamkingituste uuringutega saate tutvuda Logotrade reklaamkingituste blogist.
Oma klientidele olen alati soovitanud valida vähemalt kolm reklaamkingituste pakkujat partneriteks, et te säästaksite ettevõtte raha ja oma aega. Lisaks boonusena saate rohkem kingiideid.
Milliseid firmakingitusi tasub valida reklaamkingituse pakkuja tootevalikust? Uuringutest selgusid parimad kingitused, mis tõstavad brändi tuntust ja loovat palju uusi kontakte. 
Ärikingituste uuringutest selgub, et keskmiselt kasutatakse ühte reklaamkingitust 8 kuud. Vihmavarjusid lausa 14 kuud.
60% uuringutes osalenud inimestest väitis, et nad teevad parema meelega äri firmadega, kes on neile kinkinud akupanga ning üllatuslikult 87% osavõtjatest, kellele on kingitud akupank, ütlesid, et kasutavad seda kindlasti ise.

Reklaamkingituse saajale läheb väga korda, kui praktiline ja vajalik on firmakingitus. Parimate kingituste määrajaks on kõigepealt selle praktilisus, siis toote disain ning kolmandaks see, kui positiivse tunde reklaamtoote omamine annab teile.  

Kokkuvõtlikult
Loodan väga, et siin toodud infost on teile kui ettevõtte turundajale kasu uute ja huvitavate reklaamkingituste ideede valimisel. Kõige tähtsam on tunda oma kliente, kus nad elavad, kui vanad nad on ja millised on nende hobid. Kui teil on olemas informatsioon siis on lihtne leida sobiv reklaamkingitus oma kliendile. Meile kõigile on tähtis, et kingi saaja oleks positiivselt üllatunud ja ta hakkaks firmakingitust kasutama, see ongi parima reklaamkingituse eesmärk – teha õnnelikuks ja rõõmsaks meene kinkija ja ärikingituse saaja.
Reklaamkingituste tegemisel peab olema unikaalne ja väga eriline. Mida see õieti tähendab? See tähendab, et kõik teie reklaamkingitused ja meened peaks olema toodetud ainult teile, teie unikaalse disainiga ja sümboolikaga.
Alati küsige kliendihaldurilt, müügijuhilt või reklaamkingituste projektijuhtidelt nende poolseid ideid – nii leiate koostöös kõige vingemad firmakingitused.

Soovin teile edu ja häid reklaamkingituste ning meenete valikuid tellimisel!

Logotrade Reklaamkingituste agentuuri omanik ja tegevjuht Anti Saluneem

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< Home